Bakan Kurum, TOKİ 2. Etap Konutlarının Anahtar Teslim Törenine Katıldı


 
 
Çeşitli programlara katılmak üzere Muğla’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ tarafından Menteşe ilçesinde yapımı tamamlanan 1106 konutun anahtar teslim törenine katıldı.
 
TOKİ İnşaat alanında gerçekleştirilen anahtar teslim törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yanı sıra; Muğla Valisi Esengül Civelek, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, İlbank Genel Müdürü Yusuf Büyük, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak Muğla’ya 3320 konut, 6 cami, 4 hastane, 2 okul ve 36 ticaret merkezinin inşa edildiğini belirten Bakan Kurum, teslimatını yaptıkları konutların ve diğer yatırımların Muğla’ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
 
TOKİ’nin kurulduğu günden bugüne kadar ülkemiz genelinde pek çok vatandaşı ev sahibi yaptığını, kentlerin çehresini değiştirip güzelleştirdiğini söyleyen Vali Civelek, TOKİ’nin Muğla’da yapmış olduğu yatırımlardan dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a teşekkür etti. Vali Civelek, 2. Etap TOKİ konutlarının hak sahiplerine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.